Česky  |  English

Fabio Produkt spol. s.r.o. otevírá svou první prodejnu

Tisková zpráva, 1.února 2017

Fabio Produkt, s.r.o. se sídlem v Holíně je ryze rodinná firma, která více jak 25 let vyrábí rostlinné oleje vysoké kvality v srdci Českého ráje. Dne 1. února 2017 se tato firma rozšířila o svoji první prodejnu. Oficiální slavnostní otevření na Valdštejnově náměstí 91 v Jičíně zahájili majitelé firmy Jenčkovi, zúčastnila se ho též řada dalších hostů a významných dodavatelů firmy.

Prodejna s názvem FABIO OCHUTNEJTE REGION, je zaměřena na široký výběr vlastních výrobků (olejů), regionální a farmářské potraviny včetně ochutnávek, vybraný sortiment pro zdravý životní styl, včetně bezlepkových produktů, suroviny pro domácí pečení, pečivo, ekologický prodej „BEZOBALU“, přírodní kosmetiku. Nabízí dárkové poukazy i balení pro každou příležitost. Do léta rozšíří ON LINE nákup s rozvozem po Jičíně.

Kromě prodeje budou pro zákazníky připraveny pravidelné ochutnávky, zajímavé Workshopy, konzultace s výživovým poradcem nebo besedy na různá témata. Připravuje společně se stacionářem pro postižené z Jičína dobročinný projekt DOBROTA Z APROPA.

Rostlinné oleje Jičín

Adresa:
Valdštejnovo náměstí 91, 50601 Jičín

Otevírací doba prodejny:

Po - Pá

7:00 – 17:30

So

7:30 – 12:00

 

Kontakt:
Telefon: 493 522 673
E-mail: fabioprodukt@fabioprodukt.cz
Fax: 493 532 129

« zpět

nahoru