Otevřít menu
Výroba olejů
FABIO PRODUKT s.r.o.
Facebook výroba oleje |

Home  >  Aktuality

Aktuality

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

14.09.2022

V pátek 9. září se konal Den otevřených dveří v provozu ve Starém Místě. Jak akce probíhala?

Mezi 10. a 15. hodinou jsme přivítali kolem 80 obchodních partnerů, kteří se na naše pozvání přijeli podívat, jak provoz funguje. V rámci Do role průvodce komentovaných prohlídek areálu se nominoval František Jenček, majitel firmy. Hosté měli možnost nahlédnout do lisovny, skladu, baličky, loupačky i kanceláří. V zasedačce jsme promítali krátký film o historii firmy a jednací stůl jsme vyzdobili nejen historickými artefakty a fotografiemi, ale také širokým sortimentem našich výrobků, řadou získaných ocenění a propagačních materiálů. Venku, krom bohatého rautu, byla možnost ochutnat oleje ve spreji v našem prodejním stánku. Nemalý úspěch měly i domácí lívance s možností ochutnat džemy NAPRO.

Od 15 hodin již byla akce určena pro naše zaměstnance s rodinami. Napočítali jsme 160 lidí. Program byl stejný jako dopoledne s tím, že jsme naplno rozjeli také aktivity v dětském stanu. Děti si mohly modelovat z jedlé hmoty, skládat kamiony, sypat semínka do skleniček a účastnit se poznávací soutěže, jejíž zapeklitosti dělaly problémy i dospělákům. Jednou z nejžádanějších atrakcí byla možnost se svézt v traktoru nebo pásáku.

Rádi bychom pořádání Dne otevřených dveří zavedli jako každoroční tradici. Setkání neformálního charakteru s obchodními partnery, zákazníky a v neposlední řadě i s našimi zaměstnanci je pro nás důležité. Investice do lidí je správný směr. Dobře si uvědomujeme, že právě díky všem těmto lidem je FABIO Produkt tam, kde je. Letos slavíme 30. výročí vzniku firmy a patříme mezi přední výrobce a dodavatele potravinářských olejů.

všechny aktuality >>

nahoru