Otevřít menu
Výroba olejů
FABIO PRODUKT s.r.o.
Facebook výroba oleje |

Home  >  Aktuality

Aktuality

rostlinné oleje

PŘÍRODA JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ

11.03.2019

Máte ekologické smýšlení? Není Vám osud naší planety lhostejný? Oleje ve skleněných lahvích jsou ta správná volba. Naše nerafinované oleje, za studena lisované, poslouží ve studené kuchyni na saláty , zálivky i k dochucení . Také oleje zpracované šetrnou fyzikální rafinací zakoupíte v skelněném obalu a můžete je  použít na vaření , pečení, smažení a na další kulinářské počiny. Výhodou tohoto balení je též tmavá barva lahve, která nepropustí světlo a tím pomáhá zachovávat čerstvost oleje.

rostlinné oleje

NOVÁ PRODEJNA V TURNOVĚ

01.11.2018

Ano, je to tak. Dnešním dnem 1.11.2018 se pro Vás otevřely dveře naší, již v pořadí třetí prodejny Fabio ochutnejte region. Tentokrát v Turnově v ul. Sobotecká 222.

rostlinné oleje

Tištěný občasník FABIO PRODUKT 2/2018

17.10.2018

Vydáváme pro Vás občasník zaměřený na regionální výrobce a jejich potraviny, které zakoupíte v našich prodejnách Fabio ochutnejte region v Jičíně a Hradci Králové.

Občasník ve formátu PDF.

Občasník k on-line prohlížení.

rostlinné oleje

RECYKLUJTE S FABIEM

27.09.2018

Rozšiřujeme naši činnost v provozovně v Novém Městě na Moravě o svoz, recyklaci a biologické zpracování použitých kuchyňských olejů ( UCO) na technické oleje a biologicky odbouratelná maziva v certifikovaném režimu ISCC.

rostlinné oleje

Tištěný občasník FABIO PRODUKT

04.07.2018

Nově jsme pro Vás začali vydávat občasník zaměřený na regionální výrobce a jejich potraviny, které zakoupíte v našich prodejnách Fabio ochutnejte region v Jičíně a Hradci Králové.

Občasník ve formátu PDF.

Občasník k on-line prohlížení.

rostlinné oleje

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA V HRADCI KRÁLOVÉ

12.05.2018

Nově jsme otevřeli prodejnu Regionálních a farmářských potravin Fabio ochutneje region v Hradci Králové na ulici S.K.Neumanna. V prodejně lze vybírat z mnoha druhů olejů z produkce firmy, ale i z dalších potravin od v regionu působících farem a podniků. Prodejna uplatňuje i bezobalový přístup, tedy cíleně snižuje prodej zboží v plastových obalech na jedno použití. Jsou v ní ale i pořádány pravidelné ochutnávky, besedy spojené s tématem udržitelného rozvoje, nebo projektové dny pro děti, na kterým se jim představují zajímaví regionální výrobci...

rostlinné oleje

NOVINKY

07.05.2018

Laureta - kokosový tuk s kousky kokosu (kokosová pasta)

Laureta - kokosový tuk za studena lisovaný - vůně a chuť po kokosu

TIP na použití stejný jako u kokosového oleje doporučení: sladké krémy, výroba pralinek, nebo v kosmetice přírodní peeling včetně hydratace...

rostlinné oleje

TERMÍNY PRODEJNÍCH AKCÍ

02.05.2018

Pravidelně se každým rokem účastníme prodejních akcí - Regionální trhy. I tentokrát tomu nebude jinak. Přinášíme Vám termíny prodejních akcí, kde nás můžete navštívit a nakoupit:
25.5.2018 TRUTNOV - Regionální trhy
26.5.2018 JIČÍN - tradiční závody WEBER CITY RUN A WEBER Jičínská padesátka
7.6.2018 NÁCHOD - Regionální trhy
15.6.2018 RYCHNOV nad KNĚŽNOU - Regionální trhy
23.6.2018 JIČÍN - FOOD FESTIVAL...

nahoru