Otevřít menu
Výroba olejů
FABIO PRODUKT s.r.o.
Facebook výroba oleje |

Home  >  Aktuality

Aktuality

rostlinné oleje

Den otevřených dveří ve Starém Místě

18.06.2024

Naše pozvání na Den otevřených dveří v pátek 14. června přijali zástupci zákazníků, obchodní partneři i zaměstnanci s rodinami. Celým dnem se prolínalo téma udržitelnosti, které je nám vlastní od samých počátků našeho podnikání.

rostlinné oleje

ROZHOVOR S MANAŽERKOU KVALITY IRENOU SEDLÁČKOVOU

06.05.2024

S radostí představujeme další důležitou profesi v naší firmě. V novém článku na blogu tentokrát přinášíme osobní rozhovor s manažerkou kvality. Dozvíte se, jaké výzvy její pozice přináší, jaký olej používá doma na vaření, i to, že momentálně hledá do svého týmu posilu.

rostlinné oleje

Proč volit naše produkty? Vyrábíme olej s nižší uhlíkovou stopou.

18.04.2024

Nabízíme hned 10 důvodů, proč sáhnout po našich produktech. Přečtěte si více o našich firemních hodnotách a naší cestě k uhlíkové neutralitě na blogu.

rostlinné oleje

NAŠE VELIKONOCE CHUTNAJÍ TRADIČNĚ

26.03.2024

Přejeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům pohodové slunečné velikonoční svátky plné tradičních chutí a vůní a se začátkem jara spoustu energie.

rostlinné oleje

Pozvánka na mezinárodní Karlovu burzu v Praze

29.01.2024

Přesně za měsíc, tj. 29. února 2024 se otevřou brány Prague Congress Centre pro návštěvníky 8. ročníku Karlovy burzy. Akce se řadí mezi ty nejvýznamnější v Evropě, co se týče obchodu se zemědělskými a potravinářskými produkty. Ani letos nebudeme chybět a srdečně vás zveme na náš stánek č. 4. 

rostlinné oleje

PF 2024

14.12.2023

Přejeme krásné vánoční svátky a ve všech směrech úspěšný rok 2024. Děkujeme všem našim obchodním partnerům, zákazníkům a příznivcům za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

rostlinné oleje

Vánoční setkání zaměstnanců

05.12.2023

Odpověď na otázku, zda letos uspořádat firemní vánoční večírek, pro nás byla jasná. Určitě ano. Ať se firmě daří lépe či hůře, vždy je důležité zaměstnance s výsledky firmy seznámit. Je to jedinečná příležitost pobavit se o tom, co se nám povedlo, na čem více zapracovat, co nás čeká v příštím roce. Navíc jsme přivítali na palubě více než 50 nových kolegů, a to je také relevantní důvod na osobní setkání.

rostlinné oleje

Rekordní návštěvnost na veletrhu ANUGA 2023

12.10.2023

Ve dnech 7. - 11. října 2023 jsme se po krátké pauze vrátili do dějiště největší mezinárodní výstavy zaměřené na potraviny a nápoje - ANUGA 2023 v německém Kolíně nad Rýnem a bylo to skvělé rozhodnutí. 

Na tento prestižní veletrh přijelo téměř 8 tisíc vystavovatelů ze 118 zemí a navštívilo jej rekordních 140 000 nákupčích z 200 zemí. To jsou velmi pěkná čísla. 

rostlinné oleje

Pozvánka na mezinárodní veletrh ANUGA 2023

27.09.2023

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu ANUGA v Kolíně nad Rýnem, který se koná ve dnech 7. - 11. 10. 2023. Navštívit nás můžete v hale 11.1, stánek G-026, kde Vám rádi představíme kompletní sortiment kuchyňských olejů, včetně několika novinek pro další období.

Bude nám velkým potěšením se s vámi setkat osobně na výstavě.

rostlinné oleje

Patří nám titul Potravinář Královéhradeckého kraje 2023

19.09.2023

Stali jsme se Potravinářem Královéhradeckého kraje 2023, a to rovnou ve 2 kategoriích. Děkujeme všem našim zákazníkům a příznivcům, kteří hlasovali pro naše výrobky – Manku, řepkový olej a Jablka kostky v gelu, a pomohli nám získat tento titul oblíbenosti spotřebitelů. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže se odehrálo na Dožínky Královéhradeckého kraje uplynulou sobotu. Akci přálo nejen počasí, ale i pěkná návštěvnost. Už nyní se těšíme na další ročník.

rostlinné oleje

Země živitelka 2023 "Na cestě k udržitelnosti"

10.08.2023

49. ročník agrosalonu Země živitelka s mottem „Na cestě k udržitelnosti‘‘ navazuje tematicky na ročník předchozí. Letošním cílem je poukázat na vztah člověka ke krajině v kontinuálním a delším časovém horizontu. 

Letos nás opět najdete v rámci expozice SZIF v pavilonu T1 ve dnech 24. - 29. srpna 2023. Těšíme se na vás!

rostlinné oleje

Den otevřených dveří v Novém Městě na Moravě

13.06.2023

Recyklace a udržitelnost pro nás nejsou prázdnými pojmy. Dokázali jsme je zhmotnit v našem provozu v Novém Městě na Moravě, kde z použitého kuchyňského oleje vyrábíme ekologicky rozložitelné oleje pro technické využití. Jak taková přeměna vypadá? Co přesně se dá z přepáleného oleje vyrobit a kam vlastně použitý olej vyhodit? To vše a mnohem víc jsme ukázali během dne otevřených dveří našim zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům. Užili jsme si venkovní akci i přes občasné dešťové přeháňky dosyta i dopita.

rostlinné oleje

Rozhovor s obchodním manažerem Dušanem Prášilem

18.05.2023

A je tu další díl našeho seriálu o profesích ve Fabiu a lidech, kteří je zastávají. Dnes se ponoříme do víru obchodních jednání. Obchodní tým firmy je dlouhodobě stabilní, což svědčí jak o kvalitě jeho vedení, tak i samotných členů. Využili jsme přítomnosti našich obchoďáků v Jičíně během jejich pravidelné porady týmu a vyzpovídali sympaťáka Dušana Prášila, jednoho z obchodních manažerů.

Celý rozhovor si přečtěte na našem blogu.

rostlinné oleje

Nyní si můžete nákup z fabioshopu vyzvednout i osobně

19.04.2023

Představujeme novinku na našem e-shopu. Ušetřete za poštovné a vyzvedněte si svůj nákup osobně v prodejnách FABIO Ochutnejte Region v Jičíně, v Praze na nám. Míru, v Turnově a ve Vrchlabí. Je málo hezčích míst, kde byste si mohli vyzvednout svůj balíček. Naše kolegyně na prodejnách se na vás už těší!

rostlinné oleje

Rozhovor s manažerkou prodejen Martinou Brožovou

13.04.2023

Krátce po Velikonocích jsme se sešli s manažerkou prodejen, strávili s ní část jejího pracovního dne a připravili pro vás rozhovor. Bavili jsme se o tom, jak vlastně vznikl nápad otevřít první prodejnu Fabio Ochutnejte region v Jičíně, co všechno má na starosti, co se nejvíce prodává a proč je důležité kupovat regionální potraviny. 

 

Celý rozhovor si přečtěte na našem blogu.

rostlinné oleje

LETOS POPRVÉ NA VÝSTAVĚ

17.03.2023

První letošní výstava je za námi. Členové našeho obchodního týmu v čele s jednatelem společnosti Františkem Jenčkem (vlevo) se ocitli ve víru obchodních jednání během pražské Karlovy burzy. Naše účast na akci je již tradiční, rádi využíváme dobrých příležitostí setkat se se známými hlasy (hlavně po telefonu) osobně a seznámit se s novými.

rostlinné oleje

Rozhovor s obchodní ředitelkou Janou Jenčkovou

08.02.2023

S novým rokem přinášíme nové aktivity. Rozhodli jsme se, že jednou za čas vám zprostředkujeme rozhovor s jedním členem našeho týmu. O pomyslný výkop se postarala obchodní ředitelka Jana Jenčková.

Celý rozhovor si můžete přečíst na našem blogu.

rostlinné oleje

PF 2023

15.12.2022

Vážení obchodní partneři, zákazníci a příznivci naší společnosti a našich výrobků, děkujeme vám za spolupráci, důvěru a přízeň v uplynulém roce. Přejeme vám krásné vánoční svátky a ve všech směrech úspěšný rok 2023.

rostlinné oleje

Předvánoční nabídka dárkových balíčků s regionálními potravinami

05.12.2022

Již tradičně před Vánoci zařazujeme do naší nabídky vánoční balíčky s regionálními potravinami. Letos jsme přidali krásně zabalené oleje ve spreji nebo ořechy a semínka. Vybírat můžete na našem e-shopu nebo vám rádi poradíme a rovnou balíčky připravíme v prodejnách Ochutnejte region v Jičíně, Praze, Turnově a Vrchlabí. Přejeme vám krásný předvánoční čas!

rostlinné oleje

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

14.09.2022

V pátek 9. září se konal Den otevřených dveří v provozu ve Starém Místě. Jak akce probíhala?

Mezi 10. a 15. hodinou jsme přivítali kolem 80 obchodních partnerů, kteří se na naše pozvání přijeli podívat, jak provoz funguje. V rámci Do role průvodce komentovaných prohlídek areálu se nominoval František Jenček, majitel firmy. Hosté měli možnost nahlédnout do lisovny, skladu, baličky, loupačky i kanceláří. V zasedačce jsme promítali krátký film o historii firmy a jednací stůl jsme vyzdobili nejen historickými artefakty a fotografiemi, ale také širokým sortimentem našich výrobků, řadou získaných ocenění a propagačních materiálů. Venku, krom bohatého rautu, byla možnost ochutnat oleje

rostlinné oleje

PŘÍBĚH SEMÍNKA - NOVÉ PROMOVIDEO K 30. VÝROČÍ FIRMY

31.08.2022

Rostlinný olej, běžný výrobek, který nechybí v žádné domácnosti nebo restauraci a je součástí téměř každého pokrmu na vašem stole. Kdo a co však stojí za jeho vznikem? Co se dál děje s použitým olejem?

rostlinné oleje

BUDOUCNOST ČESKÉ KRAJINY, TO JE TÉMA LETOŠNÍHO ROČNÍKU ZEMĚ ŽIVITELKY

22.08.2022

Ve dnech 25. - 30. 8. 2022 se koná agrosalon Země živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Najdete nás v pavilonu T1 v rámci expozice SZIF - Státního zemědělského intervenčního fondu.

rostlinné oleje

SLAVÍME 30. VÝROČÍ VZNIKU FIRMY

29.06.2022

Letošní rok je pro naši firmu významným mezníkem. Slavíme 30. výročí. Na narozeninovou oslavu se do krásného prostředí zámku Hrubá Skála v Českém ráji sjeli naši zaměstnanci ze všech poboček, což bylo po 2 letech neustálých omezení velmi vítané a zároveň prospěšné. Pozváni byli samozřejmě také zákazníci, dodavatelé a další hosté, kteří nám pomáhali formovat naši minulost a budou hrát důležitou roli i v naší budoucnosti.

V rámci oslav chystáme další novinky a akce, které budeme postupně odkrývat. Děkujeme za přízeň!
 

rostlinné oleje

MÁME NOVÝ DESIGN ESHOPU

06.06.2022

Před několika dny jsme spustili náš eshop v novém kabátě. Kromě designové a estetické stránky jsme se soustředili především na praktičnost a přehlednost pro naše zákazníky. Přidali jsme také zajímavé i naučné informace, produkci, našich olejích a dalších produktech

rostlinné oleje

OTEVŘELI JSME NOVOU PRODEJNU V PRAZE

16.05.2022

Na začátku května jsme otevřeli čtvrtou prodejnu FABIO Ochutnejte region v Praze na Vinohradech. Širokou nabídku regionálních a farmářských potravin najdete na náměstí Míru 1221/4. Těšíme se na všechny nové zákazníky.

rostlinné oleje

ZÚČASTNILI JSME SE KARLOVY BURZY V PRAZE

22.04.2022

Krátce před Velikonocemi jsme se zúčastnili 6. ročníku pražské Karlovy burzy v Kongresovém centru v Praze. Jedná se o nejdůležitější událost na zemědělském akciovém trhu ve východní Evropě, proto jsme rádi využili příležitost akcentovat naši přítomnost vlastní expozicí, která nám zajistila nepřehlédnutelné místo na akci.

rostlinné oleje

S NÁMI HRAVĚ, ZDRAVĚ

04.01.2022

S NÁMI zvládnete HRAVĚ jíst ZDRAVĚ. Pro nastartování do nového roku pro vás máme spoustu zdravých dobrot. Nakoupíte...

rostlinné oleje

OLEJE VE SPREJI

07.12.2021

Představujeme Vám ucelenou řadu olejů ve spreji.

rostlinné oleje

OTEVŘEN NOVÝ PROVOZ

08.10.2021

DNE 7.10.2021 JSME SLAVNOSTNĚ OTEVŘELI NOVÝ PROVOZ V NOVÉM MĚSTĚ NA MORAVĚ...

rostlinné oleje

JSME TO STÁLE MY

11.02.2021

I když jsme změnili desing etiket, stále je to Váš oblíbený olej...Jen v jiném kabátku :-) 

rostlinné oleje

NOVÁ PRODEJNA VE VRCHLABÍ

31.07.2020

Zveme všechny příznivce kvalitních potravin do naší nově otevřené prodejny ve Vrchlabí, ul. Krkonošská 177. Otevřeno máme denně (mimo neděle) od 7:30 - 17:00 a so 7:30 - 12:00.  

rostlinné oleje

NOVÁ TVÁŘ NAŠICH OLEJŮ

07.04.2020

PŘEDSTAVUJEME VÁM VÍTĚZE NEDÁVNÉ ANKETY na FB, kde jste hlasovali pro " tu hezčí " novou tvář našich olejů. Hlasování dopadlo těsným vítězstvím ( 59% hlasů ) pro BÍLOU variantu.
 Děkujeme všem, kteří nám pomohli s výběrem nové image..
 

rostlinné oleje

BELL ZVOLEN a. s.

04.03.2020

Na konci roku 2019 jsme rozšířili naše obchodní aktivity o firmu BELL a.s. Zvolen na Slovensku.

rostlinné oleje

PRODUKTOVÝ KATALOG

14.10.2019

Představujeme Vám náš první velký katalog produktů ve kterém najdete široké portfolio našich kvalitních produktů. Nahlédnout můžete zde. https://www.fabioprodukt.cz/katalog/cz/

 

rostlinné oleje

NOVÝ OBČASNÍK

06.06.2019

Opět jsme pro Vás připravili zajímavé čtení v podobě občasníku. Dozvíte se vše o speciálních moukách, bylinkách i výrobcích z kozího mléka...a spoustu dalších zajímavostí

Občasník ve formátu PDF.

Občasník k on-line prohlížení.

rostlinné oleje

PŘÍRODA JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ

11.03.2019

Máte ekologické smýšlení? Není Vám osud naší planety lhostejný? Oleje ve skleněných lahvích jsou ta správná volba. Naše nerafinované oleje, za studena lisované, poslouží ve studené kuchyni na saláty , zálivky i k dochucení . Také oleje zpracované šetrnou fyzikální rafinací zakoupíte v skelněném obalu a můžete je  použít na vaření , pečení, smažení a na další kulinářské počiny. Výhodou tohoto balení je též tmavá barva lahve, která nepropustí světlo a tím pomáhá zachovávat čerstvost oleje.

rostlinné oleje

NOVÁ PRODEJNA V TURNOVĚ

01.11.2018

Ano, je to tak. Dnešním dnem 1.11.2018 se pro Vás otevřely dveře naší, již v pořadí třetí prodejny Fabio ochutnejte region. Tentokrát v Turnově v ul. Sobotecká 222.

rostlinné oleje

Tištěný občasník FABIO PRODUKT 2/2018

17.10.2018

Vydáváme pro Vás občasník zaměřený na regionální výrobce a jejich potraviny, které zakoupíte v našich prodejnách Fabio ochutnejte region v Jičíně a Hradci Králové.

Občasník ve formátu PDF.

Občasník k on-line prohlížení.

rostlinné oleje

RECYKLUJTE S FABIEM

27.09.2018

Rozšiřujeme naši činnost v provozovně v Novém Městě na Moravě o svoz, recyklaci a biologické zpracování použitých kuchyňských olejů ( UCO) na technické oleje a biologicky odbouratelná maziva v certifikovaném režimu ISCC.

rostlinné oleje

Tištěný občasník FABIO PRODUKT

04.07.2018

Nově jsme pro Vás začali vydávat občasník zaměřený na regionální výrobce a jejich potraviny, které zakoupíte v našich prodejnách Fabio ochutnejte region v Jičíně a Hradci Králové.

Občasník ve formátu PDF.

Občasník k on-line prohlížení.

rostlinné oleje

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA V HRADCI KRÁLOVÉ

12.05.2018

Nově jsme otevřeli prodejnu Regionálních a farmářských potravin Fabio ochutneje region v Hradci Králové na ulici S.K.Neumanna. V prodejně lze vybírat z mnoha druhů olejů z produkce firmy, ale i z dalších potravin od v regionu působících farem a podniků. Prodejna uplatňuje i bezobalový přístup, tedy cíleně snižuje prodej zboží v plastových obalech na jedno použití. Jsou v ní ale i pořádány pravidelné ochutnávky, besedy spojené s tématem udržitelného rozvoje, nebo projektové dny pro děti, na kterým se jim představují zajímaví regionální výrobci...

rostlinné oleje

NOVINKY

07.05.2018

Laureta - kokosový tuk s kousky kokosu (kokosová pasta)

Laureta - kokosový tuk za studena lisovaný - vůně a chuť po kokosu

TIP na použití stejný jako u kokosového oleje doporučení: sladké krémy, výroba pralinek, nebo v kosmetice přírodní peeling včetně hydratace...

rostlinné oleje

TERMÍNY PRODEJNÍCH AKCÍ

02.05.2018

Pravidelně se každým rokem účastníme prodejních akcí - Regionální trhy. I tentokrát tomu nebude jinak. Přinášíme Vám termíny prodejních akcí, kde nás můžete navštívit a nakoupit:
25.5.2018 TRUTNOV - Regionální trhy
26.5.2018 JIČÍN - tradiční závody WEBER CITY RUN A WEBER Jičínská padesátka
7.6.2018 NÁCHOD - Regionální trhy
15.6.2018 RYCHNOV nad KNĚŽNOU - Regionální trhy
23.6.2018 JIČÍN - FOOD FESTIVAL...

nahoru