Otevřít menu
Výroba olejů
FABIO PRODUKT s.r.o.
Facebook výroba oleje |

Home  >  Aktuality

Aktuality

NOVINKA S VITAMÍNEM D

18.11.2020

MANKA s vitamínem D

je skvělá kombinace řepkového oleje , který je bohatý na omega 3 a omega 6  vícenenasycené zdraví prospěšné mastné kyseliny v doporučovaném  poměru a  vitamínu D. Doporučená denní dávka Vitamínu D je obsažena už v 50 ml našeho oleje.

Omega 3 a 6

Vícenenasycené mastné kyseliny pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi .Mají významnou úlohu v prevenci srdečně-cévních onemocnění.Omega-3 mastné kyseliny jsou na rozdíl od omega 6 mastných kyselin v běžném jídelníčku velmi málo zastoupené. Omega-3 mají vysoký bioaktivní účinek (správná propustnost buněčné membrány, vstřebatelnost živin, dostatečná látková výměna, detoxikace). Je důležité udržovat mezi omega 6 a omega 3  správnou  rovnováhu v ideálním poměru 3:1, který je obsažen právě v řepkovém oleji.

Vitamín D

Vitamín D podporuje správné fungování vašeho imunitního systému. V dnešní době je stále populárnější a žádanější! Kromě pozitivního vlivu na imunitu, potvrdily jeho příznivý vliv na řadu tělesných funkcí.  Podporuje správného vstřebávání a využití důležitých minerálů, jakými jsou vápník a fosfor. Zároveň přispívá k udržení jejich správné hladiny ve vašem těle. Vitamín D dále napomáhá i k udržení zdravých kostí a zubů a ke správnému fungování svalů. Je rozpustný a pro tělo vstřebatelný  pouze  v tucích = v oleji !!!!

 

všechny aktuality >>

nahoru