Otevřít menu
Výroba olejů
FABIO PRODUKT s.r.o.
Facebook výroba oleje |

Home  >  Aktuality

Aktuality

Novinky na trhu: avokádový olej a balzamikový ocet ve spreji

09.07.2024

Uvedli jsme na trh dva nové produkty, které jistě zaujmou svou praktičností i výjimečnou chutí. Představujeme vám avokádový olej a balzamikový ocet ve spreji.

Avokádový olej ve spreji

Avokádový olej je známý svými blahodárnými účinky díky vysokému obsahu mononenasycených tuků, vitamínů a antioxidantů. Ve formě spreje se stává ideálním pomocníkem do kuchyně, který umožňuje přesné dávkování bez zbytečného plýtvání. Perfektně se hodí pro přípravu salátů, grilování nebo pečení. Díky své vysoké teplotní stabilitě je vhodný i pro vaření při vyšších teplotách.

Balzamikový ocet ve spreji

Balzamikový ocet je oblíbený díky své výrazné chuti a širokému využití v gastronomii. Novinka ve spreji nabízí jednoduchou a rychlou aplikaci, která zajišťuje rovnoměrné rozložení chuti na salátech, mase nebo sýrech. Tento produkt je ideální pro ty, kteří chtějí mít kontrolu nad množstvím použitého octa a zároveň si užít jeho intenzivní chuť.

Výhody sprejových verzí

Použití oleje a octa ve spreji přináší řadu výhod. Kromě přesného dávkování a pohodlné aplikace se sníží riziko nadměrného použití, což může být prospěšné zejména při sledování kalorického příjmu. Navíc sprejové balení zaručuje delší trvanlivost produktů díky minimálnímu kontaktu se vzduchem.

Kde produkty zakoupit

Tyto novinky můžete najít v našich prodejnách Fabio Ochutnejte region v Jičíně, Turnově a Vrchlabí a samozřejmě i online. Připravte se na nový kulinářský zážitek a obohaťte svou kuchyni o naše inovativní produkty.

všechny aktuality >>

nahoru